DEMİR AMCA ® HAKKIMIZDA

Bursa'nın lezzetlerinden olan Döner'e yeni bir soluk getiren Demir Amca'nın lezzet dünyası yolculuğu 1954 senesinde İskender Kebap'la tanışmasıyla başlıyor.

1954 senesinde Rumelin'den Bursa'ya uzanan göç yolculuğunda Bursa'ya yerleşen Demir Amca için yeni başlangıçların ilk adımı İskender Kebap oldu.Genç yaşta tanıştığı ve burada geçen uzun yılların birikimi ile bugün bütün Buesa'nın bildiği "DEMİR AMCA DÖNER" altıparmak semtinde faaliyete geçti. Kıasa zamanda ünlenen Demir Amca Döner Bursa'da Validen Emniyet Müdürüne, sanayiciden, sporcuya, sanatçılardan, öğrencilere kadar, geniş bir kitlenin uğrak yeri oldu. Sonraki senelerde Bursa'nın yeni yerleşim bölgeleri olan Nilüfer'de iki şube daha açtı. Zira öğrencilik dönemlerinde Demir Amca'nın dönerini yiyenler, büyüdü, iş sahibi oldu ve evlendi. O eski müşterilerin bir bölümü Nilüfer'de ikamet etmeye başladı. Ve nihayetinde, müşterilerinin ricasını kıramayan Demir Amca FSM ve Özlücede şubelerini açtı.

webimages/website/anasayfa/hakkimizda1.png
webimages/website/anasayfa/hakkimizda2.png

Neden Demir Amca?

Demir Amcan'nın dönerinin bu derece rağbet görmesininsebepleri birden fazla.

İlk sebep elbette lezzet. Peki bu lezzetin sırrı ne?
Öncelikle Demir Amca'nın bu sanatı öğrendiği yer, İskender Kebapçısı. Ama her İskender'de çalışan böylesi lezzetli döner yapabilir mi? Cevap, Elbette hayır.
İşte Burada devreye Demir Amca'nın kendisi giriyor. Demir Amca ilk önce işini seviyor ve işine aşık. Bunun için de malzemenin en kalitelisini kullanıyor.
Kaliteli malzeme, ustalıkla birleşince ortaya bu ürünler çıkıyor. Yeterli mi? Değil. Ürünün servisi, hizmet, güleryüz,samimiyet. Bütün bunlar yanyana gelince
yıllardır alışkanlık yapan lezzet "DEMİR AMCA DÖNER"ortaya çıkıyor.

Demir Amca Fast Food mu?
Eğer döneri Demir Amca'da yiyorsanız asla. Zira Demir Amca'nın döneri sadece doymak için değil, demaklarında lezzet buluşması arayanlar için. Döner malzemesinin seçiminden, hazırlanması ve sunumuna kadar tam anlamı ile bir ustalık var. Çarşılarda, caddelerde, ucuzun ucuzu dönerler görüyorsanız durun ve düşünün. "Neden bu denli ucuz" kalite olmayışından. Gıdada ucuzluk tercih sebebiolamaz, olmamalı. Bugün ucuz dediğiniz gıdalar, karşınıza hastalık olarak maddi ve manevi bedel olarak muhakkak çıkacaktır. Ve bir kez daha düşünün sizin ve daha önenlisi çocuklarınızın sağlığı ne kadarucuz.

ALTIPARMAK ŞUBESİ
Hoca Hasan Mh. Bursalı Tahir Cad. 30 / F Osmangazi/BURSA
Tel.:(0224) 220 9950-(0224) 220 7220
E-mail: bilgi@demiramca.com
F.S.M. ŞUBESİ
F.S.M. Bulvarı Nilüfer/BURSA
Tel.:(0224) 253 1954-(0224) 453 1954
E-mail: bilgi@demiramca.com
ÖZLÜCE ŞUBESİ
29 Ekim Mh. Ahmet Taner Kışlalı Cad. B Blok 25/B Nilüfer/BURSA
Tel.:(0224) 413 1954-(0224) 224 1954
E-mail: bilgi@demiramca.com
GÖRÜKLE ŞUBESİ
Dumlupınar Mh. Gelibolu Cd. No: 8/B Nilüfer/BURSA
Tel.:(0224) 483 6600-(0224) 483 6611
E-mail: bilgi@demiramca.com